Alanya Esnaf Odası Ziyareti

Alanya Esnaf Odası Ziyareti

İYİ Parti Alanya İlçe Başkanımız Yücel Apaydın ve İYİ Parti Yönetim Kurulumuz ile; Alanya Minibüsçüler, Otobüsçüler ve Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Doğan Bacak’ı ziyaret ettik.
Bizlere başarılar dileyen Bacak, İYİ Parti’nin çalışmalarını başarılı bulduğunu dile getirdi. İlçe Başkanımız Yücel Apaydın; ‘Saha çalışmalarımızın yanında odalarımızı ziyaret ederek Alanya’nın meslek erbaplarından görüşler alıyoruz. Sizleri de ziyaret ederek yönetim yetkisine sahip olduğunuz meslek birliğine yapacaklarımızı anlatıyoruz.’dedi.
 
‘İlçe Başkanıma katılıyorum. Meslek temsiline sahip odalarımızın çalışmalarımıza katkısı büyük olacak. Çalışmalarımızı gerçekleştirirken, halkın yararına yapacağımız tüm icralarımızda meslek erbaplarından da bilgi alarak ilerliyoruz.’dedi. Oda Başkanı Doğan Bacak’ta halkı temsil eden, Belediye Başkanlığı’nın meslek odaları ile işbirliğinde olmasının çok önemli olduğunu dile getirerek, yapılacak projelerde fikirlerinin hayata geçmesiyle de mutlu olacaklarını dile getirdik. Ziyaret sonunda İlçe Yönetimini uğurlayan Bacak; İlçe Başkanımız Yücel Apaydın ve bizlere’e seçim çalışmalarında başarılar diledi.