Hataylılar İyi Parti'de

Hataylılar İyi Parti'de

Alanya Hataylılar Derneği Başkanı Abdullah Alkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri İYİ Parti İlçe Teşkilatı'nı ziyaret ettiler. İlçe Başkanı Yücel Apaydın ve Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez ile görüşen Alkan ve Yönetimi; Cumartesi Günü adaylığı resmi olarak Genel Merkez tarafından açıklanan Abdullah Sönmez'e hayırlı olsun dileklerini ilettiler. 
 
"Halkın İsteğini İcra Etmeye Geliyoruz."
 
Yerel Seçim çalışmaları hakkında da bilgi veren Yücel Apaydın; 'Biz halkın isteğini ön planda tutan ve halkın isteğini icra etmeyi amaç edinen bir partiyiz. Partimizin ilke ve prensiplerini yansıtan Abdullah Sönmez ile birlikte Yerel Seçimlere güçlü bir şekilde hazırlanıyoruz.'dedi.
 
Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez de " Bizler Halkın isteğini icra etmeye geliyoruz. Projelerimizi gördüğünüzde siz de fark edeceksiniz. Halkın yararına, faydasına yönelik çalışmalarımızla geliyoruz."dedi.
 
İlçe Teşkilatına ve Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez'e başarılar dileyen Hataylılar Derneği Başkanı Alkan ve Yönetim Kurulu; Yerel Seçim çalışmalarında Abdullah Sönmez'in fark yaratacak projelerini merakla beklediklerini dile getirdiler.