Sönmez’E Yüzde 100 Destek Vereceğiz

Sönmez’E Yüzde 100 Destek Vereceğiz

CHP ve İYİ Parti İlçe teşkilat başkanları bir araya gelerek ortak açıklama yaptı. İYİ Parti İlçe Teşkilatı’ndaki açıklamaya ortak belediye başkanı adayı Abdullah Sönmez ile CHP’li belediye meclis üyeleri de katıldı.

Parti binasındaki ortak açıklamada önce konuşan İlçe Başkanı Yücel Apaydın, “Alanya Belediye başkanlığını kazanmak için oluşturduğumuz ittifakın bu birlikte yaptığı ilk toplantı.

İnşallah bugün burada başlattığımız bu heyecanlı yürüyüşümüz 31 Mart 2019’da Alanya Belediye başkanlığını alıncaya kadar birlik, beraberlik içinde enerjik olarak çalışarak başarıncaya kadar durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Bugün burada alacağımız kararlar inşallah Alanya ve ittifak için yararlı olur” dedi.

“BU SEÇİM ÖNEMLİ”


CHP İlçe Başkanı Sefa Çorbacı da, “24 Haziran seçimlerinde biz ortak akılla İYİ Parti ile ittifak yapmıştık. Alanya ilçe teşkilatları olarak hem Apaydın ile hem de onun yönetimindeki arkadaşlar ile beraber koordineli bir şekilde hiçbir problem yaşamadan, bir seçim atlattık ama yılmadık.

Bu seçim önemli. 31 Mart seçimleri gerçekten önemli. İki teşkilatımız da bunu iyi biliyor. Bizim ortak adayımız Abdullah Sönmez’dir. Bir önceki ay da Muhittin Böcek de nasıl bizim büyükşehirde nasıl ortak adayımız ise Alanya’daki adayımız da Sönmez’dir.

 

İlçe örgütü olarak tam anlamıyla yüzde 100 destek vereceğimizi belirtmek istiyorum” diye konuştu.

Kaynak havadis.web.tr